Menu
pl pl-PL / en
Aktualności
 
     

"Najlepszym z Najlepszych" dla OPEGIEKA

2012-03-26

Po raz dziewiąty prestiżowe wyróżnienia trafiły do mieszkańców Warmii, Mazur oraz Powiśla, którzy przyczynili się do promocji regionu w kraju i na świecie. Uroczysta gala odbyła się 25 marca w olsztyńskiej filharmonii.

Mamy zaszczyt poinformować, że firma OPEGIEKA zdobyła wyróżnienie w kategorii „Rozwój społeczno-gospodarczy regionu”. W uzasadnieniu napisano, że firma jest jednym z polskich liderów branży geodezyjno-informatycznej. Przedsiębiorstwo w sposób ciągły prowadzi prace badawczo-rozwojowe, inwestuje w nowe technologie oraz współpracuje z partnerami krajowymi i zagranicznymi. Poprzez realizację projektów i swoją działalność podejmuje inicjatywy mające strategiczne znaczenie dla przyszłości polskiej gospodarki. Prezes firmy OPEGIEKA Sp. z o.o. jest ponadto aktywnym członkiem samorządowej Rady do Spraw Społeczeństwa Informacyjnego.

Gala „Najlepszym z Najlepszych”, to okazja do uhonorowania ludzi, firm, instytucji z Warmii i Mazur, o których w minionym roku usłyszała Polska, Europa, a nawet świat – powiedział Jacek Protas, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego. - W ten sposób doceniamy inicjatywy mieszkańców naszego regionu, których sukcesy  wpływają na pozytywny wizerunek Warmii i Mazur. Żyjemy w przepięknej krainie, bogatej historią, tradycjami, kulturą, ale przede wszystkim bogatą ludźmi.

Informacje o wybitnych osiągnięciach mieszkańców Warmii i Mazur zbiera przez cały rok Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego oraz pracownicy wszystkich departamentów merytorycznych Urzędu. Patronat nad tegoroczną edycją konkursu objął m.in. ARiMR, Agencja Rynku Rolnego oraz Warmińsko –Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego.

2012