Menu
pl pl-PL / en
Aktualności
 
     

LMI szkoli OPEGIEKA

2012-09-25

Motorem napędowym każdej organizacji jest energia i inwencja twórcza jej menedżerów. Nie na darmo określa się ich bowiem największym bogactwem posiadanym przez przedsiębiorstwo. Aby sprostać wymogom współczesnego rynku konieczne jest sprawne zarządzanie oraz potencjał kluczowych pracowników firmy. Dlatego należy dbać, wspierać oraz inwestować w rozwój kadry kierowniczej. Kierując się tą zasadą OPEGIEKA Sp. Z o. o. postanowiło przeszkolić trzynastu pracowników firmy, odpowiedzialnych za kluczowe procesy funkcjonowania przedsiębiorstwa w zakresie podniesienia efektywności własnej i tym samym skutecznego zarządzania na różnych szczeblach działalności.  

Przy udziale firmy Leadership Management Polska Sp. Z o. o., jednej z największych i najskuteczniejszych firm oferujących programy rozwoju ludzi i organizacji, uczestnicy szkolenia wezmą udział w dziewięciu sesjach szkoleniowych, które będą się odbywały w okresie od września 2012r. do stycznia 2013r. W ramach szkolenia poruszone zostaną tematy z zakresu skutecznego wyznaczania priorytetów, odpowiedniego reagowania na czynniki rozpraszające uwagę, budowania motywacji własnej oraz zespołu, skutecznego delegowania zadań, czy skutecznej komunikacji.

Szkolenie wg. metody LMI poprowadzone zostanie przez certyfikowanych trenerów, którzy mają bogate doświadczenie we wspieraniu realizacji strategicznych celów przedsiębiorstw oraz w kształtowaniu ich pozycji rynkowej  po przez wpływanie na rozwój potencjału ich kadry menedżerskiej.

2012