Menu
pl pl-PL / en
Aktualności
 
     

OPEGIEKA wyróżniona przez Prezydenta

2014-06-03

Firma OPEGIEKA Elbląg znalazła się w gronie pięciu przedsiębiorstw z województwa warmińsko-mazurskiego, które zaprezentowały swój profil podczas II Powszechnej Wystawy Krajowej „Konkurencyjna Polska 1989-2014”, którą 2 czerwca otworzył Prezydent RP Bronisław Komorowski.

OPEGIEKA została zaproszona do udziału w wystawie dzięki nominacji do Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2014 oraz swoim osiągnięciom. Stoisko i profil firmy prezentował prezes spółki Florian Romanowski. Dodatkowo, wszyscy zwiedzający mogli na żywo zobaczyć firmowego drona oraz uzyskać informacje na temat kluczowych usług OPEGIEKA.

Wystawa na MTP wpisuje się w ogólnopolskie obchody Święta Wolności – 25-lecia odzyskania niezależności przez Polskę i prezentuje największe polskie sukcesy i osiągnięcia czołowych firm w kraju. Koncepcja prezentacji województw polegała na pokazaniu ich dokonań poprzez rozwój firm, które w okresie ostatniego 25-lecia, odniosły sukces oraz przyniosły namacalne korzyści poszczególnym regionom. Prezydent podziękował wszystkim wystawcom za przybycie, podkreślając, „że sukces gospodarczy (...) jest efektem mądrej i odpowiedzialnej pracy tych, którzy podejmowali decyzje na szczytach państwa polskiego o wielkiej reformie systemowej, ale przede wszystkim jest dziełem pracy tych, którzy w praktyce tę wolność zagospodarowali i odnieśli sukces”.

2014