Menu
pl pl-PL / en
Aktualności
 
     

Oferta wynajmu powierzchni biurowo-usługowej

2018-02-23

Budynek OPEGIEKA w Elblągu, Al. Tysiąclecia 11.

Proponujemy Państwu najem lokalu biurowo usługowego w centrum miasta. Budynek składa się z pięciu kondygnacji, na których znajdują się pomieszczenia biurowe. Oferta dotyczy wszystkich pomieszczeń zlokalizowanych na parterze budynku (cztery pomieszczenia biurowe uzbrojone w nowoczesną sieć teletechniczną, w tym światłowodową z możliwością dostępu do sieci miejskiej i DATA CENTER, komfortowe oświetlenie z funkcją regulacji natężenia, WC damski, WC męski, aneks kuchenny, pomieszczenie techniczne – serwerownia), o łącznej powierzchni biurowej 235 m2. Wszystkie pomieszczenia są po kompleksowym generalnym remoncie, w wysokim standardzie wykonania i użytych materiałów. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Wysokość w pomieszczeniach biurowych wynosi 3,5 m.

Ponadto dysponujemy dodatkowymi pomieszczeniami biurowymi i magazynowymi w obiektach przy Al. Tysiąclecia 11 i 11A. Całkowita suma powierzchni biurowej możliwej do wynajęcia to blisko 400 m2, a suma powierzchni magazynowej blisko 70 m2.

Wszystkie pomieszczenia biurowe wyposażone są w klimatyzację komfortową. Istnieje możliwość korzystania z baru zakładowego. Posiadamy własny duży parking w granicach ogrodzenia na 100 miejsc parkingowych. Obiekty posiadają ochronę fizyczną i wyposażone są w dozór elektroniczny.

Opłaty miesięczne wynoszą: czynsz najmu w wysokości 40,30 zł/m2 netto oraz opłaty za dostarczane media.

Zainteresowanych najmem serdecznie zapraszamy na prezentację pomieszczeń.

https://www.portel.pl/ogloszenia/nieruchomosci/lokale-uzytkowe/oferta-wynajmu-powierzchni-biurowo-uslugowej/716387

2018