Menu
pl pl-PL / en
Profil

OPEGIEKA to wiodąca firma geoinformatyczna w Polsce. Równolegle z umacnianiem pozycji lidera na rynku, aktywnie realizuje prace badawczo-rozwojowe (własne lub we współpracy z konsorcjami naukowo-badawczymi) tworząc na ich bazie nowe produkty oraz usługi dla klientów. Zgodnie z credo „wyznaczamy kierunki”, OPEGIEKA chce odgrywać aktywną rolę w wytyczaniu nowych trendów w branży geoinformatycznej oraz rozwijać dotychczasowe technologie w oparciu o swoje know-how. Na sukces firmy składa się codzienna praca i zaangażowanie blisko 110 wykwalifikowanych pracowników, którzy stanowią najcenniejszy składnik aktywów OPEGIEKA.

OPEGIEKA dzięki odpowiedniej strukturze działów może pochwalić się szerokimi kompetencjami oraz realizować interdyscyplinarne i zaawansowane projekty. Dywersyfikacja projektów pozwala ograniczyć ryzyko zależności od jednego wolumenu produkcji oraz elastycznie i skutecznie dopasowywać się do tendencji na rynku.

W sierpniu 2013 r. firma otrzymała oficjalny status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR) nadany przez Ministra Gospodarki.