pl
Oferty pracy

Kierownik Działu Handlowego

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • budowanie, wdrażanie i realizowanie strategii handlowej firmy,
  • tworzenie planów sprzedażowych oraz kontrola ich realizacji,
  • ocenę możliwości sprzedażowych,
  • aktywne pozyskiwanie klientów na rynku krajowym i zagranicznym i ich obsługa,
  • sporządzanie umów i koordynacja ich realizacji,
  • współpracę z kluczowymi klientami firmy i budowanie długotrwałych relacji,
  • analizę sytuacji rynkowej w branży oraz rynku konkurencji,
  • promowanie i reprezentowanie firmy na zewnątrz,
  • koordynowanie pracy  podległego zespołu sprzedażowego,
  • ustalanie celów i zadań dla członków podległego zespołu,
  • raportowanie wyników podejmowanych działań do Zarządu firmy,
  • współpracę merytoryczną z działem ofert, prawnym, specjalistami IT.

Od kandydata wymagamy:

  • min. 2 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym,
  • doświadczenia w sprzedaży,
  • wykształcenia wyższego,
  • wiedzy technicznej z obszaru nowych technologii/IT,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych,
  • silnej orientacji na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • prawo jazdy kat.B,
  • mobilności i dyspozycyjności.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres praca@opegieka.pl, w temacie: Kierownik Działu Handlowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.