pl
Oferty pracy

Obowiązki:

  • wytwarzanie aplikacji webowych z wykorzystaniem C#/ASP.NET,
  • udział w analizie wymagań,
  • współpraca z zespołem testowym.

Oczekujemy:

  • min. 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości języka C#,
  • znajomości technologii .NET (ASP.NET MVC, AJAX, WCF, Web Services),
  • znajomości CSS, HTML, JavaScript, JQuery,
  • znajomości języka SQL i programowania z wykorzystaniem baz danych,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • samodzielności,
  • kreatywności.

Mile widziane:

  • znajomość technologii mobilnych związanych z prezentacją i nawigacją na mapie,
  • znajomość rozwiązań z rodziny Sencha Touch.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pakiety szkoleniowe,
  • pracę nad ciekawymi i nowoczesnymi technologicznie projektami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres e-mail praca@opegieka.pl w temacie: PROGRAMISTA ASP.NET

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.