pl
Oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • aktywne pozyskiwanie i obsługę klientów,
  • sprzedaż usług IT,
  • tworzenie i realizację planów sprzedażowych,
  • sporządzanie ofert handlowych, umów i koordynację ich realizacji,
  • współpracę z dostawcami usług,
  • organizację spotkań, konferencji z klientami,
  • budowanie relacji z klientami,
  • sporządzanie raportów sprzedażowych, analiz rynku i konkurencji,
  • współpracę merytoryczną z działem ofert, prawnym, specjalistami IT,
  • dbanie o wizerunek firmy.

Od kandydata wymagamy:

  • doświadczenia w sprzedaży usług IT,
  • wykształcenia wyższego (preferowany kierunek: informatyka)
  • wiedzy technicznej z obszaru nowych technologii/IT,
  • umiejętności handlowych, znajomości technik negocjacyjnych, marketingu     bezpośredniego,
  • umiejętności komunikacyjnych oraz interpersonalnych,
  • umiejętności samodzielnej organizacji pracy jak i pracy w zespole,
  • orientacji na wyniki,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • prawo jazdy kat.B,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • dyspozycyjności, mobilności.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres praca@opegieka.pl, w temacie: Specjalista  ds. sprzedaży.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.