pl
Oferty pracy

Specjalista ds. teledetekcji

Opis stanowiska:

  • tworzenie i rozwój rozwiązań z obszaru technologii satelitarnych,
  • organizacja warsztatów, hackathonów z obszaru wykorzystania danych satelitarnych,
  • prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji związanej z tworzonym oprogramowaniem,
  • aktywna współpraca z zespołem produkcyjnym.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • zaangażowanie, kreatywność
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i pracy w zespole.
  • umiejętność fotointerpretacji zobrazowań satelitarnych i lotniczych
  • praktyczna wiedza z zakresu GIS i Baz danych

Mile widziane:

  • znajomość kartografii
  • znajomość komercyjnych i opensource’owych pakietów GIS, ETL, itp.
  • znajomość programów kosmicznych jak COPERNICUS, GMES, SENTINEL
  • znajomość zasad projektów/konkursów organizowanych przez ESA

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie - umowę o pracę,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • pracę w ciekawych międzynarodowych i krajowych projektach,
  • pracę w oparciu o zwinne metodyki tworzenia oprogramowania,
  • pracę w ramach centrum badawczo rozwojowego w jednej z czołowych firm branży GIS/IT w Polsce,
  • dostęp do najnowszych technologii z obszaru IT i GIS, możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i podejmowania nowych wyzwań zawodowych.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres e-mail praca@opegieka.pl w temacie: SPECJALISTA TELEDETEKCJI

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.