Co robimy

OPEGIEKA

Wierzymy, że drogą do rozwoju OPEGIEKA jest ciągłe inwestowanie w nowoczesne technologie. Nasza oferta oparta o cztery marki LAB, SKY, IT i GEO pozwala na realizację interdyscyplinarnych projektów z zakresu geospatial intelligence - od pomysłu, przez wykonanie, do wdrożenia i utrzymania produktu. Posiadamy oficjalny status Centrum Badawczo Rozwojowego, który potwierdza, że w naszych działalnościach tworzymy i wdrażamy nowatorskie technologie i rozwiązania.

CENTRUM BADAWCZO-ROZWOJOWE

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, które posiadają oficjalny status centrum badawczo-rozwojowego i corocznie spełniają kryteria prowadzące do jego odnowienia. Utrzymanie tego tytułu stanowi doskonałe potwierdzenie innowacyjności naszych projektów, dbałości o dynamiczny rozwój produktów i usług, a także troski o rozwój nauki w Polsce.

 

Do wąskiego grona komercyjnych jednostek naukowych o statusie CBR zostaliśmy włączeni 13 sierpnia 2013r. za sprawą decyzji ministra gospodarki – Janusza Piechocińskiego.

Współpraca

Zależy nam na budowaniu długofalowych i partnerskich relacji w formule „win-win”. Chętnie dzielimy się danymi, wiedzą i doświadczeniem w celu tworzenia nowych rozwiązań, optymalizacji istniejących procesów oraz osiągania lepszych wyników ekonomicznych.

Działamy w ramach lokalnych i krajowych klastrów geodezyjnych, kartograficznych, informatycznych, sektora kosmicznego oraz związków pracodawców.

Pracując w Opegieka

 

Dotykasz innowacji

Praca z wykorzystaniem zaawansowanych technologicznie rozwiązań jest dla nas codziennością. Stosujemy sprzęt i oprogramowanie wiodących producentów z naszej branży. Korzystamy też z najnowszych osiągnięć społeczności open source. Wiele z naszych technologii opartych jest o autorskie pomysły zgłoszone do ochrony patentowej.
 

Możesz być naukowcem

Poza realizacją kontraktów zajmujemy się poszukiwaniem usprawnień, innowacji i sposobów na wykorzystanie nowoczesnych technologii do zwiększania efektywności produkcji. Wykonujemy projekty i realizujemy granty badawczo-rozwojowe, w których badania mogą doprowadzić do napisania publikacji lub pracy dyplomowej. Rozumiemy potrzebę ciągłej nauki oraz podnoszenia kwalifikacji i chcemy współtworzyć warunki dla nauki stosowanej i wdrażania wyników badań w przemyśle.
 

Wykorzystujesz nowe technologie

Ukierunkowanie firmy na realizację innowacyjnych projektów daje naszym zespołom możliwość pracy w wielu rozwijających się dziedzinach: GIS, big data, machine learning, deep learning, computer vision, VR i AR, przy jednoczesnym wykorzystaniu narzędzi opartych o najnowsze osiągnięcia technologiczne i systemowe: Windows, Linux, IOS, FME, Hadoop, Ceph, React i Kafka.
 

Masz wpływ na otoczenie

Koncentrujemy się na dostarczaniu cyfrowej informacji wysokiej rozdzielczości o otaczającej nas rzeczywistości. Chcemy oferować użyteczne usługi i produkty, na podstawie których jednostki administracji publicznej oraz podmioty gospodarcze podejmują strategiczne decyzje dotyczące obszaru ich działania, majątku, inwestycji, rozwoju infrastruktury, monitoringu roślinności, etc.
 

Jesteś częścią zespołu

Gramy drużynowo, dążąc do osiągnięcia wspólnego celu. Dzielimy się ze sobą sukcesami oraz porażkami i ciągle robimy coś nowego, dlatego wydaje się nam, że czas spędzony tutaj jest przyjemnością.

OPEGIEKA Sp. z o.o.

Kliknij tutaj po wskazówki dojazdu.

Aleja Tysiąclecia 11

82-300 Elbląg

tel. +48 (55) 237 60 00

fax +48 (55) 237 60 01

Adres e-mail:

poczta@opegieka.pl

Bądź z nami na:

FacebookLinkedIn