O nas

W OPEGIEKA dążymy do:

Wywierania realnego wpływu na kierunki rozwoju branży geospatial intelligence oraz wykorzystywania nowoczesnych technologii do tworzenia innowacyjnych rozwiązań geoinformatycznych w oparciu o informacje przestrzenne na potrzeby biznesu, administracji i społeczeństwa.

Nasza historia

 

Dla dobra natury

Nasza działalność jest nierozerwalnie związana z Ziemią i chcemy, aby nasze mapy i opracowania mogły służyć przyszłym pokoleniom. Właśnie dlatego swoją strategię rozwoju opieramy na działaniach prowadzących do redukcji negatywnego oddziaływania na środowisko.
 

Na rzecz lokalnej społeczności

Wierzymy, że przyszłość należy do dobrze wykształconych, młodych specjalistów, dlatego od lat współpracujemy z uczelniami wyższymi i kołami naukowymi. Wspieramy społeczność przez sponsorowanie lokalnych wydarzeń jak Dni Elbląga, Baltic Cup, czy Ogrody Polityki. Nie pozostajemy obojętni na potrzeby organizacji pożytku publicznego, dlatego bierzemy czynny udział w akcji Szlachetna Paczka.
 

Rodzina OPEGIEKA

Nasza polityka kadrowa prowadzi do zapewnienia pracownikom optymalnych warunków pracy niezależnie od zajmowanej przez nich pozycji w strukturze firmy. W procesie rekrutacji kierujemy się doświadczeniem, wykształceniem oraz chęcią do ciągłego uczenia się niezależnie od wieku, pochodzenia, wyznania, czy poglądów kandydatów. Nasze relacje ze współpracownikami nie mają jedynie charakteru służbowego. Dobrą okazją do tworzenia koleżeńskich więzi są spotkania integracyjne, turnieje tenisa stołowego oraz ziemnego rozgrywane na firmowym korcie.

Lista najważniejszych nagród

OPEGIEKA Sp. z o.o.

Kliknij tutaj po wskazówki dojazdu.

Aleja Tysiąclecia 11

82-300 Elbląg

tel. +48 (55) 237 60 00

fax +48 (55) 237 60 01

Adres e-mail:

poczta@opegieka.pl

Bądź z nami na:

FacebookLinkedIn