Aktualności

Do zobaczenia na XXVII FIG CONGRESS 2022!

Do zobaczenia na XXVII FIG CONGRESS 2022!
07/09/2022

W dniach 11-15 września 2022 roku mamy zaszczyt uczestniczyć w 27. Kongresie Międzynarodowej Federacji Geodetów (FIG – fr. Fédération Internationale des Géomètres), który odbywa się cyklicznie co 4 lata. W tym roku ta prestiżowa impreza odbędzie się po raz pierwszy w historii w Polsce w Warszawie. 

 

Nasz udział w FIG 2022 ma podwójny charakter. 

 

Po pierwsze - zapraszamy na serię naszych wystąpień we wtorek 13 września 2022 w godzinach 11:30:13:00 w sesji pod nazwą: „Accurate, reliable and digital geospatial data understandable by humans and machines as a basis of decision-making processes automation”. Harmonogram naszych wystąpień wygląda następująco: 

1. OPEGIEKA – inspiration to use the potential of spatial information in science and business. - Adam Augustynowicz 

 

Prezentacja firmy jako marki na polskim rynku wywierającej realny wpływ na kierunki rozwoju branży geospatial intelligence oraz wykorzystującej najnowocześniejsze technologie w celu tworzenia innowacyjnych rozwiązań geoinformatycznych opartych na informacji przestrzennej odpowiadających na potrzeby biznesu, administracji i społeczeństwa. 

 

2. Aerial data and its potential use in remote sensing analyses - Jakub Krawczyk 

 

Prezentacja narzędzi, wymagania i parametrów technicznych dopasowania do tworzenia wysokiej jakości produktów lotniczych. Przedstawione zostaną także przykłady analiz teledetekcyjnych opartych na danych lotniczych, aby rzetelnie wspomagały codzienną pracę. 

 

3. Data integration as key to further development (SimplyGeo and Perspective 360) - Karolina Wawrzusiszyn 

 

Prezentacja aspektów wykazywania się umiejętnością pozyskiwania danych i ich integracji w celu uzyskania pełnej wizji miasta poprzez jego analizę ze wszystkich perspektyw, zarówno lotniczej jak i mobilnej. Ponadto zostanie wskazane, że w dzisiejszym świecie mocną stroną jest możliwość integracji dużej ilości danych w jednym miejscu, aby efektywniej wykorzystać ich potencjał. 

 

4. Development based on qualitative data and data verification (CertiflAI) - Jakub Krawczyk 

 

Omówienie jakości danych oraz szybkości i dokładności ich weryfikacji jako wyzwania dla obecnych dostawców i przede wszystkim dla zamawiających. Wykorzystując zaawansowane sieci neuronowe, stworzyliśmy aplikację CertiflAI do automatycznego wykrywania defektów na zdjęciach lotniczych. 

 

5. Summary - the importance of data in today's world and the ​potential for continuous development​ - Adam Augustynowicz 

 

Podsumowane wskazane aspekty pojemności danych, ich jakości czy też ich prawidłowe zrozumienie przez ludzi i maszyny jako klucz do sukcesu. Podkreślone zostanie także znaczenie danych przestrzennych/cyfrowych w dzisiejszym świecie i potencjał ciągłego rozwoju dzięki ich dobrej analizie. 

 

6. EASSI activities – Marcos Martinez 

 

Przedstawienie EAASI (European Association of Aerial Surveying Industries) i rynku pomiarów lotniczych. Przedstawienie roli stowarzyszenia i jego celów. 

 

7. Q&A 
 

Po drugie - będziemy obecni przez całe wydarzenie w okresie 11-15 września na naszym stoisku targowym nr B7, gdzie będziemy do Państwa dyspozycji. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami i produktami w ramach działalności w branży geospatial intelligence. OPEGIEKA oferuje pełny łańcuch technologiczny od konsultacji do wdrożenia. Firma skupia się na projektach badawczo-rozwojowych, fotogrametrii i teledetekcji, geoIT oraz geodezji. Na stoisku będziemy szerzej opowiadać o naszych działaniach związanych z pozyskiwaniem danych lotniczych z wielu pułapów, produktach finalnych i ich wykorzystaniu oraz ich prezentacji w dedykowanej przeglądarce SimplyGeo. Jako firma stawiamy także na jakość danych przestrzennych i w tym celu stworzyliśmy również aplikację CertiflAI przeznaczoną do automatycznego wykrywania defektów na zdjęciach lotniczych. 

OPEGIEKA Sp. z o.o.

Kliknij tutaj po wskazówki dojazdu.

Aleja Tysiąclecia 11

82-300 Elbląg

tel. +48 (55) 237 60 00

fax +48 (55) 237 60 01

Adres e-mail:

poczta@opegieka.pl

Bądź z nami na:

FacebookLinkedIn