Aktualności

Fotorelacja z INTERGEO 2021

Fotorelacja z INTERGEO 2021
29/09/2021

OPEGIEKA wystąpiła na Intergeo po raz czwarty. Od ostatniego uczestnictwa w targach firma koncentrowała swoją działalność na tworzeniu oraz dalszym rozwijaniu technologii do automatyzacji procesów przetwarzania danych teledetekcyjnych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, jak również dokonała znaczących inwestycji w kadrę i infrastrukturę, m.in. pozyskując nowoczesny sensor teledetekcyjny Leica CityMapper-2.

To właśnie o efektach powyższych prac można było dowiedzieć się podczas kontaktu z reprezentacją firmy w Hanowerze. Podczas trwania największych targów geoinformatycznych w Europie OPEGIEKA promowała swoje usługi z zakresu fotogrametrii i teledetekcji, badań i rozwoju, geodezji i kartografii oraz informatyki i teleinformatyki.

Dodatkowo jako członek założyciel stowarzyszenia EAASI w środę elbląska firma zorganizowała spotkanie członków tej organizacji.

OPEGIEKA serdecznie dziękuje wszystkim, którzy zdecydowali się odwiedzić stoisko firmy w Hanowerze, a także tym, którzy postawili na kontakt poprzez stoisko internetowe. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie w Essen podczas INTERGEO 2022.

Poniżej zamieszczamy krótką fotorelację z wydarzenia.

OPEGIEKA Sp. z o.o.

Kliknij tutaj po wskazówki dojazdu.

Aleja Tysiąclecia 11

82-300 Elbląg

tel. +48 (55) 237 60 00

fax +48 (55) 237 60 01

Adres e-mail:

poczta@opegieka.pl

Bądź z nami na:

FacebookLinkedIn