Aktualności

OPEGIEKA i Cyclomedia nawiązują współpracę

OPEGIEKA i Cyclomedia nawiązują współpracę
20/01/2021

Rozpoczęcie współpracy z Cyclomedia to dla OPEGIEKA ważny moment w rozwoju oferty firmy o nowe produkty geoprzestrzenne pozyskiwane przez mobilne systemy mapowania umieszczone na samochodach. Oprócz obecnie oferowanych produktów z pułapu lotniczego klienci OPEGIEKA na polskim rynku będą mogli otrzymać dostęp do wysokiej rozdzielczości zdjęć oraz danych 3D tworzonych z perspektywy ulicy.

 

Cyclomedia jest firmą zlokalizowaną w Holandii, która buduje, rozwija i obsługuje zaawansowane mobilne systemy mapowania. Dzięki połączeniu czujników, tj. kamery i skanery LiDAR oraz  najnowocześniejsze systemy pozycjonowania, Cyclomedia mapuje gęste obszary miejskie w Europie i Ameryce Północnej. W jej ofercie znajdują się jedne z najdokładniejszych 360° wizualizacji z poziomu ulicy, wzbogacone o innowacyjne rozwiązania analityczne oparte na technologii sztucznej inteligencji. Ich wykorzystanie czyni miasta bardziej bezpiecznymi, ekologicznymi, dostępnymi i inteligentnymi. Cyclomedia pomaga klientom w podejmowaniu właściwych decyzji w oparciu o aktualne i precyzyjne dane.

 

Street Smart - aplikacja do przeglądania i analizowania danych

 

Nowo oferowane usługi obejmują zdjęcia w rozdzielczości 100MPx wzbogacone o chmury punktów LiDAR, pozyskiwane przez system emitujący 700.000 impulsów laserowych na sekundę. Dzięki temu, w ramach kompleksowej usługi, możliwe jest określanie pozycji 3D pojedynczego piksela na każdym obrazie oraz przeprowadzanie złożonych analiz geoprzestrzennych dla obszarów miejskich. Listę usług uzupełnia interaktywna aplikacja internetowa, która zapewnia dostęp do wszystkich pozyskanych danych.

 

Partnerstwo będzie korzystne zarówno dla obu firm, jak i dla rynku. Klienci końcowi otrzymają szczegółowe dane, narzędzia i oprogramowanie, usprawniające ich pracę. Cyclomedia, mając OPEGIEKA jako partnera dystrybucyjnego, poszerzy o kolejny kraj swoją obecność na europejskim rynku geodanych. Dla OPEGIEKA będzie to istotny krok w kierunku bycia kompleksowym dostawcą usług geoprzestrzennych w technologii obrazów 2D i 3D.

 

Chmura punktów LiDAR - dane pozyskane z mobilnych sensorów mapujących

 

Obserwuj nas, by być na bieżąco z dalszymi informacjami na temat cech produktów i sposobu, w jaki mogą wpływać na codzienną pracę użytkowników z różnych branż. W przypadku zainteresowania szczegółową ofertą prosimy o kontakt z Karoliną Wróbel (karolina.wrobel@opegieka.pl), odpowiedzialną za sprzedaż na polskim rynku.

OPEGIEKA Sp. z o.o.

Kliknij tutaj po wskazówki dojazdu.

Aleja Tysiąclecia 11

82-300 Elbląg

tel. +48 (55) 237 60 00

fax +48 (55) 237 60 01

Adres e-mail:

poczta@opegieka.pl

Bądź z nami na:

FacebookLinkedIn